fbpx

Strony internetowe Olecko

Każdy, kto świadczy usługi geodezyjno-kartograficzne powinien zadbać o to, aby jego firma była widoczna w sieci. Skoro klienci są w Internecie, to każdy przedsiębiorca powinien tam być. Wie o tym Tomasz Tomczyk, właściciel marki Azymut. Strona internetowa geodety powinna być pełna konkretów, bo ten, kto szuka geodety, wie czym geodeta się zajmuje. ZANAMER - Strony internetowe Olecko.

Marketingowe wodotryski nie są potrzebne na stronach technicznych. Tu liczy się fachowa wiedza właściciela, rekomendacje oraz prezentacja zrealizowanych prac.

Strony internetowe olecko - zanamer.pl
Strony internetowe Olecko

Jedną ze stron technicznych, którą zbudowaliśmy była strona dla geodety z Olecka. W ramach współpracy zaprojektowaliśmy strukturę logiczną podkatalogów oraz szatę graficzną. Przeprowadziliśmy również konsultacje funkcjonalności strony internetowej, aby internauci poruszali się po niej bez kłopotu. Witrynę objęliśmy usługą RAH - raty, administrowanie hosting. Dzięki usłudze RAH przedsiębiorca nie martwi się o administrowanie witryny i utrzymanie jej na serwerze. Robimy to za niego.

pencilearthbullhornchevron-upmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram