fbpx

Strony internetowe dla producentów

Lubimy budować strony internetowe dla firm, które posiadają kilka wersji językowych.

Na zlecenie firmy Igloszron – producenta urządzeń chłodniczych, który zajmuje się również projektowaniem infrastruktury pod zakłady przetwórstwa mięsnego oraz wykonującego linie technologiczne do uboju drobiu, bydła i trzody – zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową w 3 językach (polski, angielski i rosyjski). Dzięki temu przedsiębiorstwo może w pełni informować odbiorców (z Polski i Zagranicy) o ofercie marki Igloszron.

Strony internetowe dla producentów ZANAMER
ZANAMER buduje strony internetowe dla producentów w różnych językach

Do naszych zadań należało zaprojektowanie szaty graficznej (zgodnej z wytycznymi systemu Identyfikacji Wizualnej), zbudowanie architektury strony, opracowanie tekstów oraz haseł marketingowych. Zajęliśmy się również tłumaczeniem witryny na język angielski, instalacją certyfikatu SSL, konfiguracją skrzynek pocztowych. Przeprowadziliśmy testy funkcjonalności witryny, zarówno przed, jak i po wdrożeniu witryny na serwerze klienta.

pencilearthbullhornchevron-upmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram