fbpx

Strona internetowa dla salonu optycznego w Suwałkach

Czy strona internetowa dla salonu optycznego może być ciekawa? Oczywiście, że tak. Zobacz jak strona internetowa typu One-Page może prezentować to, co najważniejsze. Wszystko po to, aby skutecznie promować lokalny biznes w Suwałkach.

Dobra strona internetowa dla salonu optycznego to jeden z elementów budowania wizerunku marki. Marki, która na lokalnym rynku w Suwałkach funkcjonuje od 1970 roku. Jóźwik Optyk to gabinet, w którym osoby z problemami ze wzrokiem mogą otrzymać pomoc w zakresie optomerii, ortoptyki i optyki. Żeby dobrze pokazać swój fach, nie trzeba wiele. Liczy się pomysł, kreatywność i... wizytówkowa strona internetowa.


Nie korzystaliśmy z gotowego szablonu. Zbudowaliśmy ją zgodnie ze wskazówkami właściciela, bo zależało nam na tym, aby brał udział w jej budowaniu. W tym przypadku to właściciel gabinetu optycznego był kreatorem, a my jedynie wykonawcami.

Zakres prac dotyczył zaprojektowania nowego układu logicznego strony, doboru kolorów, stylistyki oraz animacji. Nasz copywriter opracował nowe teksty marketingowe, a wisienką na torcie okazały się profesjonalne zdjęcia biznesowe i produktowe, o które zatroszczył się Pan Michał Jóźwik.

strona internetowa dla salonu optycznego Suwałki
Strona internetowa dla salonu optycznego w Suwałkach
pencilearthbullhornchevron-upmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram