fbpx

Strony internetowe dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej

Strony internetowe dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej służą najczęściej do pierwszego kontaktu z klientkami. Jak w świecie realnym, tak w wirtualnym - w branży Beauty nie ma miejsca na kompromis. Wszystko musi być perfekcyjnie. Perfekcyjnie jak w suwalskim gabinecie MyWay Cosmetics, dla którego stworzyliśmy dobrą stronę internetową.

Strona internetowa MyWay Cosmetics to ponad 40 podstron w układzie logicznym, indywidualna szata graficzna oraz zdjęcia komercyjne. Tekstami, o monstrualnej objętości ponad 40.000 znaków ze spacjami, zajęli się copywriterzy z marki DOSŁOWNIE.

Zazwyczaj unikamy tak dużych objętości w tekście, lecz w przypadku gabinetu MyWay Cosmetics nie sposób było pominąć opisów poszczególnych zabiegów z kosmetyki pielęgnacyjnej i kosmetologii estetycznej. W ramach współpracy opracowaliśmy hasła marketingowe oraz system do analizy danych.

strony internetowe dla salonów kosmetycznych

pencilearthbullhornchevron-upmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram