fbpx

Pomagamy firmom budować pozytywny wizerunek w Internecie

Budujemy strony internetowe, które pomagają firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym nawiązywać kontakty z ich bliższym i dalszym otoczeniem biznesowym.
strona internetowa 1
dobra strona internetowa
szybka strona internetowa

Korzyści ze współpracy

Klient jest wyłącznym właścicielem domeny i serwera
Nasi klienci są bezpieczni, bo są jedynymi właścicielami i dzierżawcami domeny oraz serwera, na którym znajduje się ich strona internetowa. Dzięki temu strona oraz adresy mailowe są zawsze aktywne, a niebezpieczeństwo spowodowane zaprzestaniem świadczenia usług przez dzierżawców-pośredników jest wykluczone.
Dajemy dożywotnią licencję na kreator Oxygen
W przeciwieństwie do innych edytorów stron www, które wymagają nabywania licencji premium co 12 miesięcy, gwarantujemy dożywotnią licencję na aktualizacje oprogramowania Oxygen. Nie musisz za nią płacić w kolejnych latach.
Nasze strony są szybkie, responsywne i mobilne
Oxygen osiąga przewagę konkurencyjną, ponieważ ładuje tylko to, co jest potrzebne i kiedy jest to potrzebne. Inne programy do tworzenia stron ładują setki (lub tysiące) kilobajtów na puste strony. Oxygen ładuje tylko około 90 kilobajtów na pustej stronie. Oxygen posiada czysty i wolny od śmieci kod wyjściowy, dlatego strony zbudowane na nim ładują się szybko i uzyskują doskonałe wyniki Google PageSpeed i Lighthouse.
Gwarantujemy unikalne treści od copywritera
Nasi copywriterzy wiedzą, że stawiamy wysokie wymagania jakościowe do tekstów i treści marketingowych, które zapewniamy naszym klientom. Tworzymy unikalne teksty, nie kradniemy własności intelektualnej, nie kopiujemy cudzych tekstów z sieci i nie pracujemy na utartych szablonach. Wszystko tworzymy indywidualnie na podstawie wnikliwego briefu.
Tworzymy autorskie makiety stron internetowych
Nasze autorskie projekty witryn internetowych wyróżniają się spośród szablonów oferowanych przez inne firm. Są intuicyjne, lekkie i szybkie, a takie Google uwielbia. Baza szablonów jest stale powiększana i aktualizowana.
Oferta 3 x Z
Dla tych, którzy nie mają czasu (lub nie chcą) zajmować się stroną internetową oferujemy współpracę w systemie 3Z: Zaprojektuj-Zbuduj-Zarządzaj. Nasi klienci nie muszą zatrudniać lub szukać specjalistów do obsługi, administrowania i zarządzania stroną internetową. Dbamy o ich stronę, o kopie zapasowe, bezpieczeństwo danych, aktualizację wtyczek i treści. Robimy to za niewielką, uczciwą cenę.
Oferujemy dogodne systemy płatności dla mikrofirm
Skoro klienci przenieśli się do Internetu, każdy biznes powinien tam również być. Wiemy, że dla wielu mikro-przedsiębiorców, inwestycja w stronę internetową to duży wydatek. Dlatego oferujemy dogodne warunki płatności i podzielenie zobowiązań zakupu strony internetowej na kilka rat.
Szybki czas budowy stron - nawet w ciągu 9 dni
Oxygen (i nasze doświadczenie) sprawia, że szybko budujemy strony i sklepy internetowe. Zaprojektowaliśmy ponad 30 nowoczesnych szablonów, które gwarantują szybkość tworzenia profesjonalnych witryn internetowych. Współpracujemy również z utalentowanymi copywriterami i grafikami, którzy słyną z błyskawicznej kreatywności.
Współpracujemy z zaufanymi partnerami
Osiągnęliśmy stabilne partnerstwo biznesowe i mamy pełną dostępność do ekspertów. W naszym zespole jest prawniczka, copywriterzy, graficy, programiści, specjaliści od SEM i SEO, doradcy biznesowi, marketingowcy i PR-owcy. Razem z nimi tworzymy kombinat interaktywny oraz markę ZANAMER.
Strony i adresy mailowe naszych klientów zawsze są aktywne
Nasi Klienci dzierżawią domenę i serwer prosto od bezpośrednich dostawców i mają wyłączny dostęp do skrzynek mailowych podpiętych pod domenę. Dzięki temu nie muszą się martwić sytuacjami, w których konkurencyjny "pośrednik-dzierżawca" domeny lub serwera przestanie świadczyć usługę dzierżawy.
Gwarantujemy regulaminy stron opracowane przez prawnika
Dbamy o to, aby wszystkie regulaminy oraz klauzule, które zamieszczamy na stronach internetowych były przygotowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Zapewniamy profesjonalne zdjęcia i komercyjne filmy
Posiadamy licencję na wykorzystanie profesjonalnych materiałów foto i video z serwisu Motion Array, który obejmuje rozległy rynek z ponad 6 milionami zasobów cyfrowych. Wszystkie treści i materiały, które publikujemy na stronach naszych klientów pochodzą z legalnego źródła.
Wspieramy małe biznesy, które działają na lokalnym rynku
Małym firmom, które funkcjonują na lokalnym rynku w Suwałkach oferujemy skuteczny i nowoczesny marketing. Dlaczego? Ponieważ prowadzimy biznes w pięknych Suwałkach. Zanamer oferuje nowoczesną reklamę i skuteczną formę promowania biznesu w Internecie – publikację bezpłatnej wizytówki w serwisie RYNEK.PRO.
Uczciwe podejście do współpracy
Nasi klienci nie płacą za usługi, które wykonujemy w 10 minut: wdrożenie Google Search Console, Google Analitycs, założenie Wizytówki w Google, itp.
Strony, które nie zostawiają śmieci w smartfonach
Walorem Oxygena jest to, że generuje bardzo czysty kod HTML. Oxygen nie obciąża urządzeń mobilnych niepotrzebnymi plikami i nie generuje niepotrzebnych elementów div.

Jacy jesteśmy?

Uczciwi

Wolimy dołożyć od siebie, aby Ci niczego nie zabrakło.

Kreatywni

Ciągle w drodze z głową pełną planów i pomysłów. 

Ciekawi

Interesuje nas to, czym zajmujesz się zawodowo.

Szczerzy

Powiemy Ci jak jest, bez owijania w bawełnę.
apartmentpencilsundatabasecalendar-fullearthbullhornchevron-upchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram